ÖNEMLİ DUYURU

ÖNEMLİ DUYURU

YFL LİGİ TESCİL DURUMU——
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 hasatalığı nedeniyle, ligimize süresiz erteleme kararı almıştık, bugün gelinen noktada ligimizin sağlıklı bir ortamda oynananamayacağından dolayı, YFL ligi tescillenmiş olup, sıralama olduğu gibi kalacak şekilde İLETİŞİM RULMAN ligimizin şampiyonu ilan edilmiş olup. Diğer kalan FAİRPLAY kupasında ise iki takımın eşitliği görülmektedir. Bu doğrultuda 28.06.2020 tarihinde KARALI RULMAN VE KEPENK DÜNYASI takımları arasında yapılacak müsabaka sonrası kazanan takım FAİRPLAY kupasının Sahibi olacaktır..

—TRANSFER SEZONU AÇILMIŞTIR—
2019-2020 YFL futbol ligi tescillendiğinden dolayı tüm oyuncular, şuan oynadıkları takımlarından, herhangi bir takıma transfer olabilirler..

   ——TAKIM BAŞVURUSU——

2020-2021 YFL futbol ligi takım başvurusu 31.07.2020 saat 00:00 tarihine kadar takım başvurusu yapabilirler, oyuncu listesi ise başkanlık seçiminden sonra yeni Başkan ve yönetimin talep edeceği tarih geçerli olacaktır…..

          BAŞKANLIK SEÇİMİ    

08.08.2020 tarihinde YFL ligi için Yeni BAŞKAN seçimi yapılacaktır. Başkanlığa adaylığını koyan arkadaşların 31.07.2020 tarihine kadar RESMİ adaylıklarını mevcut yönetime bildirmeleri gerekmektedir, başkan adayı olan arkadaşların kesinlikle herhangi bir futbol takımında BAŞKAN, KAPTAN VEYA OYUNCU statüsünde aktif veya pasif olarak bulunamayacaktır….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir